AUGSTAS KVALITĀTES UN ĒRTI VĪRIEŠU APAVI

vīriešu apaviVĪRIEŠU APAVI IR TIKAI NIECĪGA DAĻA NO VISAS PRODUKCIJAS

Apavi mūsdienu tirdzniecības veikalos sastāda milzīgus apjomus un izvēli starp tiem. Iedomājieties – mazajiem bērnu apavi, dāmām sieviešu apavi un gumijas zābaki sievietēm, kungiem vīriešu apavi, sportošanas apavi un vēl citi. Nekāds pārsteigums, jo apavi ir lieta, bez kā var iztikt tikai tur, kur zem kājām ir mīksts un maigs pamats, piemēram, pludmale.

Lūk, daži piemēri, kas pierāda, ka apavi ir izteikti nepieciešama ikdienas sastāvdaļa:

  • Nosiltināti apavi uztur kāju siltumu;
  • Apavi samazina iespēju gūt pēdu traumas;
  • Apavi slāpē triecienus, ko pēdas uzņem, Jums pārvietojoties;

Iespējams pastāv vēl tūkstošiem iemeslu, kādēļ dažādi apavi ir vajadzīgi ikvienam. Lai nedaudz iedziļinātos tematā un uzzinātu, kur tos iegādāties, nepārstāj lasīt!

SIEVIEŠU APAVI LAIMĪGĀM SIEVIETĒM

Jūsu mājoklī noteikti jau šobrīd ir ne vieni vien sieviešu apavi, pareizi? Ja tā, tad tikai apsveicami, jo skaisti un ērti sieviešu apavi ir viens no atslēgas aksesuāriem, kas padara ikvienu dāmu vai meiteni par kripatiņu laimīgākas. Bet vai Jums ir visi nepieciešamie sieviešu apavi?. Iespējams, Jums interesē arī sieviešu apavi lietainām sezonām? Tad Jums jāiegādājas gumijas sieviešu apavi, jeb tautā dēvētie gumijnieki!

NOKRIŠŅAINAJOS LAIKAPSTĀKĻOS SKAISTAJAM DZIMUMAM NODERĒS GUMIJAS ZĀBAKI SIEVIETĒM

Dodoties uz mežu ogot, uz pagalmu skraidīt pa peļķēm vai vienkārši nokļūstot darbā rudenīgā dienā, gumijas zābaki sievietēm ir labākais tā brīža sabiedrotais! Kājas būs sausas, turklāt gumijas zābaki sievietēm ir ne tikai viegli notīrāmi, bet arī eleganta izskata, kas teicami piederēsies mūsdienu apavu modei!

BĒRNU APAVI MAZAJIEM ĢIMENES PĀRSTĀVJIEM

Rieker, Inblu, Scandi un Sata bērnu apavi ir prātīga izvēle, lai mazās, jutīgās bērnu kājiņas būtu siltas un sausas. Visu šo zīmolu bērnu apavi ir ražoti, lai bērns tajos staigātu, kamēr viens viņam tie derēs. Jūsu dēlam vai meitai ir būtiski katru dienu skraidīt, tāpēc izturīgi bērnu apavi ir prioritāte Jūsu mazo ģimenes locekļu dzīvespriekam! Turklāt, bērnu apavi visbiežāk ir pieejami dažādās spilgtās krāsās, kas noteikti patiks visiem mazajiem.

AUGSTAS KVALITĀTES UN ĒRTI VĪRIEŠU APAVI

Līdzīgi kā sievietēm un bērniem arī vīriešu apavi visbiežāk ir iedalīti sekojošās grupās:
Ielas vīriešu apavi, piemēram, zābaki un puszābaki;
Izejamie vīriešu apavi jeb kurpes;
Brīvā laika vīriešu apavi, piemēram, sporta kedas;
Čības un iešļūcenes.
Atliek tikai piemeklēt sev un citiem ģimenes locekļiem piemērotākos apavus, vai ne?

APAVI IKDIENĀ SPĒLĒ LIELU LOMU – IEGĀDĀJIETIES TOS NO POZITĪVI NOVĒRTĒTA UZŅĒMUMA!

Vairāk nekā 20 gadu pieredze, izdevīgi nosacījumi, operatīva piegāde, apavi no atzītākajiem zīmoliem – šie faktori raksturo “Somijas apavi” uzņēmumu. Ja arī Jums ir svarīgi saņemt rūpes par veikto pirkumu, tad šī ir vieta, kurp doties!

Jauni apavi ir pāris peles klikšķu attālumā – dodieties uz www.somijasapavi.lv un izvēlieties sev piemērotāko modeli! Vairums apavi ir uzmērāmi uzņēmuma veikalā Krišjāņa Barona ielā 39. Lai labi valkājas!!