ĀTRIE KREDĪTI LIELIEM UN MAZIEM DZĪVES MĒRĶIEM – VIVUS.LV

kredītiMūsdienās, kad nebanku kredītu devēju piedāvājums ir daudzveidīgs, vajadzības gadījumā aizdevumu saņemt ir viegli, tomēr ir ļoti būtiski izvēlēties ne vien izdevīgāko, bet arī drošāko variantu.

Viens no populārākajiem un iecienītākajiem aizdevējiem Latvijā ir Vivus.lv, kas saviem klientiem piedāvā drošus un izdevīgus aizdevumus.

Ātrie kredīti pie Vivus.lv ir pieejami plašam iedzīvotāju lokam. Svarīgi atcerēties tikai dažus noteikumus – kredīta ņēmējam jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem, ar labu kredītvēsturi un pastāvīgiem ienākumiem. Ja atbilsti visiem šiem noteikumiem, tad vajadzības gadījumā aizņemties sev vēlamo naudas summu būs pavisam vienkārši!

Vivus.lv ātrais kredīts noderēs dažādās situācijās – gan tad, kad vajadzīgā naudas summa ir neliela, gan arī tad, kad nepieciešams lielāks aizdevums. Aizņemoties pie Vivus.lv vari izvēlēties arī sev vēlamo atmaksas termiņu – maksimālais termiņš ir 24 mēneši!

Tāpat kā pie citiem kredītdevējiem, arī kredīts pie Vivus.lv ir ērti noformējams. Vajadzīgs tikai e-pasts, mobilais tālrunis un bankas konts, uz kuru saņemt aizdevumu.

Lielisks piedāvājums sagaida Vivus.lv jaunos klientus – pirmās 90 dienas nemaksā neko. Tas nozīmē, ka kredītu varēsi atmaksāt tikai 91. dienā! Protams, pastāv iespēja kredītu atmaksāt arī ātrāk. Tādā gadījumā būs jāatmaksā kredīta pamatsumma un procenti par kredīta izmantošanas periodu.

Pieminēšanas vērtas ir arī citas priekšrocības – piemēram, ja aizdevumu nevarēsi atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā, pastāv iespēja atmaksas termiņu pagarināt uz sev vajadzīgo laiku. Tā ir laba iespēja situācijā, kad radusies neparedzēta situācija.

Ātrie kredīti internetā ir lielisks risinājums īslaicīgu finansiālu sarežģījumu gadījumos, piemēram, kad nedaudz pietrūkst līdz algai. Tomēr atsevišķos gadījumos tie noderēs arī tad, kad nepieciešiemi naudas līdzekļi lielākiem mērķiem, piemēram, ceļojumam vai remontam.

Kredīti pie Vivus.lv ir ne tikai vienkārši noformējami, bet arī ļoti pieejami. Tiem iespējams pieteikties visu diennakti, jebkurā izdevīgā laikā. Jāņem gan vērā, ka kredīta pieteikums tiks izskatīts Vivus.lv darba laikā. Te jāpiebilst, ka Vivus.lv strādā arī brīvdienās un svētku dienās!

Vivus.lv būs izdevīgs risinājums dažāda veida situācijās, tomēr vērts atcerēties, ka katrs aizdevums ir atbildība! Tādēļ pirms aizņemšanās nepieciešams rūpīgi izvērtēt kredīta vajadzību un iespēju to atmaksāt noteiktajā laikā un termiņā.