Ātrais aizņēmums

Aizņēmums var būt drošs veids, ka savilkt galus kopā finansiāli vissmagākajos brīžos. Tomēr pirms uzreiz ķerties pie pirmās iespējas, lai iegūtu sev ātru naudas aizņēmumu – pirms tam nenoskaidrojot neko par aizdevēju – tas var atstāt kaitīgu ietekmi uz jūsu budžetu. Lai kaut nedaudz apgaismotu tos, kas apsver šo kārdinošo aizņēmuma paņemšanu, atbilde ir uzdot sev šos tālāk uzskaitītos jautājumus, kas var jums palīdzēt nākotnes darījumos.

1. Vai es atbilstu ātrā aizņēmuma sniedzēja prasībām?

Pirms šī veida aizņēmuma saņemšanas, ir svarīgi, lai cilvēkam, kas plāno aizņemties naudu, būtu darbs un/vai stabils ienākumu avots. Darbs ir kā nodrošinājums, lai saņemtu pieteikuma apstiprinājumu. Aizdevuma funkcija ir tāda, ka aizdevējam ir skaidra pārliecība, ka jūs no savas nākamās algas spēsiet parādu dzēst. Protams, aizdevēji ir piesardzīgi un pieprasa, lai aizņēmējam būtu vismaz astoņpadsmit gadi un viņš būtu Latvijas valsts pilsonis. Daži aizdevēji neņem vērā darba vietu un ienākumus, jo izsniedz aizņēmumu bez darba vietas, bet no otras puses – pirms saņemt aizdevumu, ir ļoti svarīgi uzzināt vairāk par aizdevēja noteikumiem un nosacījumiem.

2. Kāda ir aizdevēju pieprasītā maksa par vienu darījumu?

Patiesībā šāda veida aizdevumiem nav vienas vispārējas maksas. Šī maksa ir atkarīga tikai no aizdevēja ieskatiem. Maksa par ātro aizņēmumu ir atkarīga no aizdevēja, no aizdevuma summas un atmaksas termiņa. Viena lieta, kas gan ir nemainīga, ir tas, ka šie aizdevēju uzņēmumi IETUR procentus par paņemto aizņēmumu. Tas nozīmē, ka Jums nāksies atmaksāt naudu un procentus, ja neskaita pirmo aizņēmumu bez maksas.

3. Kā var pieteikties ātrajam naudas aizņēmuma?

Šī veida aizdevumu pārskaitījumi parasti notiek internetā, kur aizņēmējs var aizpildīt pieteikuma veidlapas. Atsevišķi aizdevēji piedāvā ne tikai pieteikties aizņēmumam internetā, bet arī citur- Latvija pasta nodaļās, veikalos un tamlīdzīgi.