Atpūties pats un iepriecini tuvos – SPA dāvanu karte noderēs!

dāvanu karteIkvienam ir nepieciešama laba atpūta. Ja vēlies labi atpūsties , par labu variantu var kļūt viesnīca ar daudzveidīgām atpūtas iespējām. Mūsdienīgu viesnīcu piedāvājumā arī izsmalcināts restorāns, konferenču zāle un SPA piedāvājumi. Viesnīca spēj piedāvāt arī ļoti romantisku relaksāciju pāriem, jo te ir gan romantikas pilni numuri, kuros aizvadīt brīžus divvientulībā, gan spa diviem.

SPA apmeklējums noteikti iepriecinās

Mūsdienīga viesnīca atbilst visām vēlmēm – tajos ir gan vienkārši numuriņi, gan arī luksus klases numuri romantiskām nedēļas nogalēm vai biznesa klases ceļotājiem. Turklāt nereti viesnīca spēj nodrošināt speciāli iekārtotus numurus, kas paredzēti cilvēkiem ratiņkrēslos. Ir padomāts arī par tiem, kuri dodas brīvdienās, taču vēlas mājdzīvniekus ņemt līdzi – ir viesnīcas, kas uzņem arī mājas mīluļus, taču visbiežāk tad jārēķinās ar papildu samaksu.
Plašu informāciju par visām iespējām var uzzināt, sazinoties ar viesnīcas personālu.
Lai varētu veiksmīgi tikt galā ar visiem pienākumiem, ir nepieciešams saglabāt harmoniju – tādā gadījumā palīdzēs nomierinošas SPA procedūras. Individuālas SPA procedūras un SPA diviem ļaus iegūt vajadzīgo iedvesmas lādiņu tālākiem darbiem. Īpaši labsajūtai te tiek piedāvāti speciāli SPA rituāli sievietēm, stiprajam dzimumam un SPA diviem. Bet, ja gribi pārsteigt svētkos, tad noderēs SPA dāvanu karte. SPA dāvanu karte saņēmējam ļauj izvēlēties sev piemērotāko procedūru un tās izpildes laiku.

Lieliskas maltītes ļaus izbaudīt restorāns

Un pēc SPA nobaudīšanas, svarīgs tāpat arī novērtēts restorāns, kur ieturēt gardu maltīti.
Labā restorānā pieejamas maltītes no pilnīgi svaigiem pārtikas produktiem un izbaudāma lieliska atmosfēra. Tāds restorāns būs patīkama vieta, kur ieturēt pusdienas ar otru pusīti, radiem vai draugu pulku!

Piedāvājumā arī konferenču zāles

Viesnīcu kompleksā ir arī konferenču zāle, kas ir lieliska vieta, kur noorganizēt gan vietēja, gan Baltijas mēroga konferences. Lai būtu iespējams rīkot lielas konferences, klientu vajadzībām tiek piedāvāta ne tikai konferenču zāle, bet arī stāvvieta mašīnām. Turklāt viesnīcā parasti pieejamas vairākas dažādu ietilpību zāles.
SPA un SPA dāvanu karte, viesnīca, restorāns, konferenču zāles – viss Jūsu ērtībām labākajos viesnīcu kompleksos!