Asus Nexus 7 planšetdators

Asus Nexus 7 Asusshop.lvIr daudz iespēju, ko paver kvalitatīvi datori. Mūsdienās tie ir palikuši aizvien ekonomiskāki un tos cilvēki var izmantot praktiski jebkurā vietā, kur tie atrodas. Tas attiecas arī uz Asus Nexus 7 planšetdatoru. Tas ir aprīkots ar AndroidJellybean sistēmu, kas to padara viegli un ērti lietojamu. Tam ir arī pilnvērtīga sensoru sistēma NFC un kvalitatīvs CoringGorillaGlass, kas parūpēsies par to, lai ekrāns izskatītos estētiski pievilcīgs vēl ilgu laiku. Ierīce ir izveidota sadarbībā ar Google, piešķirot tai dažādas noderīgas Google funkcijas. Tā kā daudzi jau ir iepazinuši un izmanto tās sniegtos pakalpojums, pierast saņemt tos ar planšetes palīdzību būs ļoti viegli. Ir nepieciešams tikai būt gatavam eksperimentēt un atrast sev piemērotākās optimizēšanas iespējas, tādējādi pilnvērtīgi izbaudot šādas nelielas, bet pietiekoši jaudīgas ierīces sniegtās iespējas. Tas sajūsminās katru un ļaus tam izmantot pieejamos savienojumus un iespēju pieslēgt dažādas citas ierīces.

Asus Nexus 7 ir 7’’ liels ekrāns ar LED apgaismojums un IPS. 1,2GHz četru kodolu procesors NVIDIA Tegra 3 T30L ļaus viegli rīkoties ar dažādām aplikācijām un iegūt jaunu informāciju bez sarežģījumiem. Operatīvā atmiņa, kas ir 1GBliela un 16GB statiskā atmiņa, kas ļaus viegli ierīcē uzglabāt un apstrādāt dažādus failus bez problēmām, turklāt ir iespējams arī micro USB, uzlādes ligzda (docking), 3,5mm ligzda austiņām vai mikrofonam, kas ļaus ērti sazināties ar citiem vai netraucēti darboties ar skaņu radošām aktivitātēm. Vienīgi nav iebūvēta karšu nolasīšanas iespēja, tādējādi vairāk nāksies tomēr izmantot dažādus vadus. Papildus tomēr ir iebūvēts WiFi uztvērējs un Bluetooth pieslēgums. 1,2M pikseļu priekšējā kamera ļaus arī cilvēkiem vieglāk komunicēt ar pārējiem ar kameras palīdzību, tādējādi arī jūtoties daudz tuvāk viens otram. Speciālā baterija, kas darbosies līdz pat 9,5 darba stundām, nodrošinās ērtu ierīces izmantošanu praktiski jebkurā atrašanās vietā. Nav svarīgi arī, lai būtu kāds speciāla pārnēsāšanas soma, jo ierīce ir pietiekoši maza un parocīga, lai to pārnēsātu pat mazajā rokassomā. Asus Nexus 7 planšetes svars ir nieka 340g, kas ir praktiski nejūtams svars un ļaus to viegli lietot pastāvīgi kā kaut kādu vienkāršu ierīci, kas neliksies kā dators, tomēr pildīs praktiski tā visas funkcijas, kas var būt nepieciešamas profesionālai darbībai vai vienkāršiem izklaides brīžiem. Klāt nāk arī 2 gadu garantija, kas ļaus justies daudz drošāk par planšetdatora izmantošanu. Latvijā tā tiek sniegta kā ‘‘no durvīm līdz durvīm’’, ļaujot planšetes īpašniekam pat neiziet no mājas, lai nogādātu vai saņemtu ierīci no remonta. Tas ir sevišķi izdevīgi laika taupīšanā. Ja izrādīsies, ka radusies problēma ir ražotāja vaina, visi izdevumi tiks segti, lai planšetdators tiktu iegūts atpakaļ tādā stāvoklī, kāds tas bija pārdošanas brīdī un līdz ar to neliekot nožēlot par izcēli paejot kādam laikam papildus interesējošo informāciju par konkrēto modeli var iegūt ērti Asus oficiālā ražotāja mājaslapā.

Asus Nexus 7būs lielisks ikdienas sabiedrotais, jo neprasīs daudz papildus līdzekļus un ļaus novērtēt jaunās tehnoloģijas, kas turpina attīstīties un uzlaboties. Planšetdatori ir kļuvuši pat par neatņemamu sastāvdaļu un nav nepieciešams iespringt uz to, kā pierast tādu lietot, jo tas ir salīdzinoši vienkārši. Nepieciešamības gadījumā internetā var atrast arī dažādas pamācības, atsauksmes, citu lietotāju ieteikumus, kā arī vienkāršu papildus informāciju, kas ļaus saprast, ap ko grozās Android sistēma. Piedāvājumu skatīties ŠEIT!