Apmācības vadības pamatos

Apmācības vadības pamatosHipotēku bankas Starta programmas ietvaros iespēja iegūt vai papildināt jau esošās zināšanas vadības pamatos. Apmācības var iegūt programmas dalībnieki, kuri vēlas uzsākt savu saimniecisko darbību.

Starta programma kopumā piedāvā iespēju apgūt:

  • Komercdarbības pamatus;
  • Vadības pamatus;
  • Uzņēmējdarbības tiesisko regulējumu;
  • Uzņēmumu finanšu vadību;
  • Saimnieciskās darbības uzskaiti un nodokļus;
  • Mārketinga pamatus.

Viens programmas dalībnieks drīkst apgūt divus no piedāvātajiem moduļiem.

Katrai no apmācībām ir savs stundu skaits, kurā programmas dalībnieki apgūst svarīgāko, lai uzsāktu savu saimniecisko darbību. Apmācības vadības pamatos notiek 20 stundas un tās iespējams apgūt dažādās Latvijas pilsētās: Rīgā, Jūrmalā, Valmierā, Madonā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Liepājā, Jelgavā un Jēkabpilī.

Apmācības vadības pamatos paredzētas tiem dalībniekiem, kuriem nepieciešams papildināt esošās zināšanas. Konsultācijas notiek grupās līdz 10 cilvēkiem.

Starta programma paredzēta saimnieciskās darbības uzlabošanai Latvijā. Tā izstrādāta ar apmācībām, lai ļautu jaunajiem uzņēmējiem attīstīt savas zināšanas un iemaņas biznesa plāna izstrādē un turpmākai saimnieciskajai darbībai, kā arī pēc tam sniegtu finansiālu aizdevumu idejas realizācijai. Programmai var pieteikties ikviens pilngadīgs Latvijas Republikas pilsonis, kuram nav negatīva kredītvēsture. Turklāt pieteikties var arī jaundibinātie komersanti, kuri savu darbību reģistrējuši pēdējo 3 gadu laikā. Uz programmas atbalstu pretendēt var arī esošie uzņēmēji gadījumā, ja tie nolēmuši uzsākt jauna produkta vai pakalpojuma ieviešanu Latvijā.

Lai gūtu iespēju iegūt jaunas zināšanas vadības pamatos vai kādā citā no moduļiem, pie Hipotēku bankas konsultanta nepieciešams pieteikties dalībai programmā un aizpildīt attiecīgu testu par esošajām zināšanām. Pēc testa izpildīšanas konsultants lems, vai personai ir nepieciešamas apmācības. Gadījumā, ja zināšanas būs pietiekamas, jauno ideju varēs izstrādāt un iesniegt bankas kredītspeciālistiem bez apmācību iziešanas.

Starta programmas apmācības paredzēts veikt līdz 2013. gada beigām.