Zemes slāņu ūdens – alternatīvi ūdens rezervuāri

ūdens apgādes sistēmaLai mājoklis vai vasarnīca būtu apgādāta ar tīru ūdeni, var ierīkot neatkarīgo ūdens piegādes iekārtu. Viens no tāda servisa uzstādītājiem ir ūdens risinājumu profesionāļi no Udensjums.lv, kas piedāvā sniegt vajadzīgās konsultācijas optimālāko risinājumu īstenošanai . Šobrīd tepat, Latvijā, Udensjums.lv piedāvā ūdeni iegūst no trīs atšķirīgiem zemes slāņiem. Ikvienā no ūdens ieguves veidiem ir privilēģijas un trūkumi, taču ikvienā gadījuma vislielākais ieguvums ir ikdienā lietojams ūdens.

Īpaši artēziskais urbums jeb dziļurbums – ir atbilstošākais variants privātmājai. To var lietot gan uzturā, gan arī ikdienas lietošanai – dārza laistīšana, mazgāšanās u.c.

Artēziskie urbumi un ūdens apgādes sistēmas izveide

Artēzisko ūdeni aptver ūdens necaurlaidīgi zemes slāņi, un bieži vien ūdens sastāvā ir liela kaļķa un dažādu dzelzs Fe savienojumu koncentrācija. Šo jautājumu var ērti nokārtot ar ūdens filtru, atdzelžošanas, ūdens mīkstināšanas iekārtu pielāgošanu. Ūdens, ko iegūst no dziļākām zemes kārtām,  ir brīvs no bakterioloģiskā piesārņojuma, līdz ar to kvalitatīvāks, tīrāks. Udensjums.lv pieredzējušie speciālisti artēzisko urbumu vajadzīgajā vietā ierīko pamatojoties uz šādiem punktiem: kāds ir pasūtītājam izdevīgāko risinājumu, cik daudz ūdens vajadzīgs un kādā dziļumā noteiktajā lokācijā var saņemt kvalitatīvu, uzturā izmantojamu ūdeni. Uzzini vairāk- http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/udensapgades-sistemas-ierikosana

Salīdzinājumā ar citām ūdens apgādes sistēmām artēziskajā urbumā ir praktiski neizsīkstošas ūdens rezervuāri, tam ir pastāvīga ūdens pieplūde un var nodrošināt lielu ūdens patēriņu. Dziļurbuma uzstādīšana notiek apmēram 3-10 dienu laikā.. Tas ir atkarīgs no grunts sastāva, dziļurbuma konstrukcijām.. Ja plāno privātmāju vai vasarnīcu nodrošināt ar tīru dzeramo ūdeni, Udensjums.lv piedāvās nepieciešamo konsultāciju un uzinstalēs lokācijai atbilstošāko opciju.