AIZRAUJOŠA ATPŪTA IKVIENAM

Pilnvērtīga atpūta ir daļa no mūsu dzīves. Ja Tu meklē lielisku atpūtas vietu tepat Latvijā, par lielisku variantu var kļūt Baltvilla – viesnīca ar daudzveidīgām atpūtas iespējām.

Viesnīca Baltvilla atrodas pie Baltezera – viena no skaistākajiem un sakārtotākajiem ezeriem Latvijā. Viesu ērtībām viesnīca piedāvā plašas autostāvvietas pakalpojumus, kompleksā ietilpst arī restorāns, SPA centrs, sporta centrs, kā arī veselības centrs Baltezers. Vasaras sezonā var arī peldēties ezerā, baudīt pastaigas , kā arī nodarboties ar nūjošanu un citām fiziskām aktivitātēm.

VESELĪBAS CENTRS UN SPA CENTRS – MŪSDIENĪGI PAKALPOJUMI PAŠSAJŪTAS UZLABOŠANAI

Viesnīcā Baltvilla pieejamais SPA centrs piedāvā vairākus pakalpojumus – apmeklētāju labsajūtai pieejami vairāk kā 20 īpaši rituāli sievietēm, vīriešiem un pāriem. SPA centrs nodrošina arī vairāku dienu piedāvājumus ar nakšņošanu viesnīcā Baltvilla. Visas procedūras, ko īsteno SPA centrs, ir profesionālas, tajās izmanto kvalitatīvu kosmētiku. Vairāk lasi te!

Viesnīcas teritorijā atrodams arī veselības centrs Baltezers, kas īsteno dažādus medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, kas katram tā apmeklētājam palīdzēs justies labāk. Veselības centrs Baltezers piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem – pielāgotās telpas un ezera tuvums labi liks justies ikvienam. Veselības centrs nodrošina dažādas procedūras, piemēram, fizioterapiju, zemūdens masāžas un ūdens terapiju, ārstnieciskās skaistumkopšanas procedūras, ārstnieciskās masāžas un vingrošanu, kā arī daudz ko citu.

BALTVILLA TERITORIJĀ ARĪ SPORTA CENTRS

Tiem, kuri vēlas uzlabot savu fizisko formu, noderīgs būs sporta centrs. Tas piedāvā dažādus trenažierus, hanteles un svaru stieņus, turklāt darbībā pielietotā sistēma ļauj piemērot slodzi katram cilvēkam individuāli. Sporta centrs piedāvā arī velotrenažierus un tredmili, kas ir lieliski palīgi cīņā ar lieko svaru. Tiem, kuriem labāk patīk grupu nodarbības, sporta centrs sagatavojis īpašu piedāvājumu – iespēju piedalīties jogas, pilates, aerobikas, topošo māmiņu vai citās nodarbībās no plašā piedāvājuma klāsta, un iegūt teicamu pašsajūtu un labu fizisko formu.

IZBAUDI VIDUSJŪRAS VIRTUVI BALTVILLA RESTORĀNĀ

Baltvilla teritorijā arī labs, romantisks restorāns, kas piemērots gan ikdienas maltītēm, gan arī izsmalcinātam mielstam svētku reizēs. Restorāns Baltvilla nodrošina lielisku atmosfēru, rūpīgi piemeklētu mūziku un šefpavāra gatavotu maltīti no svaigiem produktiem. Restorāns ir ar lielisku skatu uz Baltezeru – restorāns ir ar terasi, un tā ir laba iespēja baudīt atmiņā paliekošu atmosfēru. Restorāns piedāvā nobaudīt izsmalcinātu maltīti no Vidusjūras reģiona, jo restorāna šefpavārs ir dzimis un audzis Sicīlijā. Neatkarīgi no iemesla – vakariņas divatā, atpūta ar bērniem vai biznesa pusdienas – restorāns Baltvilla patīkami pārsteigs!

Atpūsties viesnīcā Baltvilla allaž ir teicama ideja – SPA centrs, sporta centrs, restorāns un citi piedāvājumi ļaus izbaudīt atpūtu par visiem simts procentiem.