Aizņemties naudu internetā tagad pavisam vienkārši

aizņemties naudu internetāAr Via SMS aizņemties naudu internetā ir patiešām vienkārši, jo jūs varat ne tikai pieteikties aizdevumam, bet arī dažu minūšu laikā to noformēt. Jums nevajadzēs ne ķīlu, ne galvojumu, nebūs pat jādodas uz banku parakstīt aizdevuma līgumu. Turklāt kredītu savā bankas kontā varat saņemt ne tikai banku ierastajā darba laikā, bet arī brīvdienās un darba dienu vakaros.

Via SMS ir ātro aizdevumu kompānija, kas piedāvā lielisku iespēju aizņemties naudu internetā pat neizejot no mājām. Aizdevumam var pieteikties arī ar īsziņas palīdzību. Viss, kas Jums nepieciešams kredīta saņemšanai, ir dators ar interneta pieslēgumu, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, kā arī atvērts bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Lai saņemtu aizdevumu, Jums atliek tikai apmeklēt Via SMS mājas lapu, sekojot norādēm, reģistrēties tajā un pieteikties aizdevumam. Pozitīvas atbildes gadījumā dažu minūšu laikā nauda būs Jūsu bankas kontā. Jums nevajag ne ķīlu, ne galvojumu. Lai nodrošinātos pret to, ka kāds cits paņem aizdevumu uz Jūsu vārda, reģistrācijas laikā nepieciešams pārskaitīt vienu santīmu uz Via SMS kontu – to var izdarīt tikai persona, kam ir pieeja Jūsu interneta bankas lietotāja vārdam, parolēm un kodiem.

Aizdevumi internetā pie Via SMS:

  • Līdz 300 latiem;
  • Uz laiku līdz 30 dienām;
  • Pirmais bez maksas;
  • No 20 līdz 65 gadiem.

Via SMS kredīti ir īstermiņa patēriņa vajadzībām. To maksimālā summa ir līdz 300 latiem. Maksimālais aizdevuma apmērs pieejams tikai personām, kas pie Via SMS aizņemas vismaz trešo reizi. Pirmā aizdevuma apmērs nevar pārsniegt 150 latus, bet otrā – 200 latus. Kredīta atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām.

VIA SMS aizdevums internetā

Īpaši izdevīgi aizņemties naudu internetā ir Via SMS jaunajiem klientiem, jo pirmais aizdevums ir pieejamas bez komisijas maksas un tam nepiemēro mēneša procentu likmi.

Via SMS izsniedz aizdevumus Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Kredīts nav pieejams personām ar kavētiem kredītu maksājumiem vai pārkāptām līgumsaistībām.