AIZŅEMIES NAUDAS KREDĪTU NO SMSCREDIT.LV UN SAŅEM TO SAVĀ KONTĀ DAŽU MINŪŠU LAIKĀ, TURKLĀT, BEZ PROCENTIEM!

Naudas kredīts smscredit.lvNepieciešams naudas kredīts? Nevēlies tērēt daudz laika aizpildot visas nepieciešamās formalitātes, kā piemēram, galvotāju vai ķīla? Izvēlies SMSCredit.lv sniegtos pakalpojumus! Īstermiņa kredīts ir viens no pieprasītākajiem naudas aizdevumu veidiem. Tie ir ātri un vienkārši noformējami, neprasot liekas formalitātes.

Saņemt kredītu iespējams ļoti ātri, ērti, bez ķīlas un galvojuma. Šādas vienkāršas formalitātes ir viena no lielākajiem priekšrocībām izvēloties tieši īstermiņa kredītu. Ja esi izlēmis aizņemties naudu no SMSCredit.lv, tad Tev jāievēro 3 vienkārši nosacījumi. Pirmkārt, Tev jābūt atbilstoša vecuma, kas ir no 20 līdz 75 gadiem. Ja pirmais kritērijs atbilst Tev, tad otrkārt, Tev nedrīkst būt kavēti vai neatmaksāti citi kredīti. Ja abi iepriekšminētie nosacījumi ir izpildīti, tad Tev būs nepieciešams konts Latvijas bankā un aktīvs tālruņa numurs uz kuru nepieciešamības gadījumā Tevi varēs sazvanīt SMSCredit.lv speciālisti.

 SMSCredit.lv saviem klientiem pirmo aizdevumu izsniedz līdz 300 eiro, savukārt, aizņemoties atkārtoti, kredītlimits palielināsies līdz 425 eiro, ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Kā jaunais klients tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 300 eiro, ko atmaksāt varēsi 30 dienu laikā. Turklāt, pirmo aizdevumu tu saņemsi bez maksas! Kredīts bez maksas nozīmē, ka pirmo reizi aizņemoties atdot vajadzēs tik, cik aizņēmies – ne par centu vairāk!

Uzzini vairāk šeit- https://www.smscredit.lv/lv/naudas-kredits-interneta

Ņem vērā, ka atkārtotais aizdevums vairs nebūs bez maksas! Savukārt, ja aizņēmumu veiksi jau atkārtoti, naudas līdzekļus Tu varēsi saņemt jau līdz 425 eiro, turklāt, pieprasījumu varēsi veikt ar īsziņas palīdzību. Par SMS kredītu to sauc tādēļ, ka to aizņemties ir vienkārši un ātri, ar īsziņas palīdzību. Tieši SMS kredīts ir viens no pieprasītākajiem kredītu veidiem, ko izvēlas cilvēki, kam nepieciešams pēc iespējas ātrāk saņemt naudas līdzekļus. Tev atliks tikai nosūtīt īsziņu no sava reģistrētā telefona numura un vajadzīgā naudas summa Tavā kontā ienāks 10 minūšu laikā!

Ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt un to nākas atlikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Kredīta atmaksas pagarināšanas summa ir atkarīga no tā, cik lielu naudas summu esi aizņēmies. Jo mazāks aizdevums, jo mazāka būs pagarināšanas maksa.

Neskaidrību gadījumā, sazinies ar SMSCredit.lv zinošajiem speciālistiem. Sazināties ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru Tu vari, rakstot e-pastu uz info@smscredit.lv. Svarīgi atcerēties, ka saziņa ar SMSCredit.lv notiek tikai darba laikā, kas ir katru dienu no 7:00 līdz 24:00.