AIZDEVUMS LĪDZ PAT 1500 EUR APMĒRĀ – VIVUS.LV

naudas kredītsKā zināms, internetā saņemamo aizdevumu piedāvājums šobrīd ir ļoti liels, un meklējot izdevīgāko aizdevēju bieži vien ir vienkārši apjukt.

Vivus.lv ir viens no populārākajiem aizdevējiem Latvijā, turklāt šim aizdevējam ir licence patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai .

Naudas aizdevumi internetā pie Vivus.lv ir pieejami plašam iedzīvotāju lokam. Būtiski atcerēties tikai dažas pamatprasības – kredīta ņēmējam jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem, ar labu kredītvēsturi un pastāvīgiem ienākumiem. Ja atbilsti visiem šiem noteikumiem, tad nepieciešamības gadījumā aizņemties sev vēlamo naudas summu būs pavisam vienkārši!

Būtiski, ka ātrais kredīts pie Vivus.lv tiek izsniegts līdz pat EUR 1500 apmērā! Tas nozīmē, ka Vivus.lv būs lielisks risinājums arī tad, kad nepieciešams aizdevums lielāku plānu īstenošanai! Kredīta atmaksas termiņš, savukārt, pieejams līdz pat 24 mēnešiem.

Tāpat kā tas ir pie citiem aizdevējiem, arī kredīts pie Vivus.lv ir ērti noformējams. Vajadzīgs tikai e-pasts, mobilais tālrunis un bankas konts, uz kuru saņemt aizdevumu.

Domājot par saviem klientiem, Vivus.lv nodrošina dažādus izdevīgus piedāvājumus. Piemēram, pirmo kredītu sākt atmaksāt tikai pēc 90 dienām! Tāpat tiek rīkotas dažādas akcijas , kas aizņemšanos padara vēl izdevīgāku!

Savukārt, ja kredītu nespēj atmaksāt noteiktajā termiņā, iespējama arī tā pagarināšana. Tas ir maksas pakalpojums, tomēr lielisks risinājums, ja kredīta atmaksu nepieciešams atlikt.

Visbiežāk ātrie kredīti internetā tiek paņemti situācijās, kad nepieciešamā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Tomēr aizvien populārāki kļūst arī tā saucamie patēriņailgtermiņa kredīti, kas būs noderīgi , ja nepieciešamā summa ir lielāka.

Kredīti pie Vivus.lv ir ne tikai ātri un ērti noformējami, bet arī ļoti pieejami. Tiem iespējams pieteikties visu diennakti, jebkurā izdevīgā laikā. Jāņem gan vērā, ka kredīta pieteikums tiks izskatīts Vivus.lv darba laika ietvaros. Te jāpiebilst, ka aizdevēja darba laiks ir ļoti pieejams, turklāt – Vivus.lv strādā arī brīvdienās un svētku dienās!

Vivus.lv būs lielisks risinājums dažāda veida situācijās, tomēr vērts paturēt prātā, ka katrs aizdevums ir atbildība! Tādēļ pirms aizņemšanās svarīgi rūpīgi izvērtēt kredīta nepieciešamību un iespēju to atmaksāt noteiktajā laikā un termiņā. Aizņemies atbildīgi!