Interneta veikals www.1a.lv piedāvā – datortehnikas serviss

Interneta veikals - datortehnikas servisswww.1a.lv specializējas ne tikai sadzīvē noderīgu preču tirdzniecībā, bet piedāvā arī datortehnikas servisu, nodrošinot augstus profesionālos un klientu apkalpošanas standartus. Ja jums radušās problēmas ar datortehniku, to ir iespējams nogādā www.1a.lv interneta veikala IT nodaļas kvalificētam speciālistam, kas parūpēsies par tehnikas aprūpi.

Servisa pakalpojumu klāsts:

  • Programmatūras instalācijas darbi;
  • Datu saglabāšanas pakalpojums;
  • Problēmas diagnostika;
  • Datora tīrīšana no putekļiem;
  • Konsultācija par datortehnikas iespējamo uzlabošanu.

Nodod savu datoru www.1a.lv speciālistu rokās!

Interneta veikals www.1a.lv veic datora programmas instalāciju, beigās klientam atgriežot jau darbam gatavu datoru. Pakalpojuma cena ir 10 lati, par ko klients saņem kvalitatīvu darbu un ietaupa savu laiku, ko būtu jāvelta šim instalācijas procesam, izvēloties to darīt pašrocīgi. Savukārt, ja datoram radušās kādas tehniskas problēmas un nepieciešama kādu atsevišķu komponentu nomaiņa, lai nenāktos zaudēt visus datorā esošos svarīgos datus, www.1a.lv piedāvā veikt datu saglabāšanu.

Bieži vien datoram var gadīties kāda problēma, kad šķietami bez iemesla tas pārstāj darboties vai nefunkcionē pilnībā. Šādos gadījumos jākonsultējas ar speciālistu, kas spētu noteikt esošo vainu. www.1a.lv IT speciālisti noteiks problēmas cēloņus un ieteiks labākos risinājumus un tas izmaksās vien 5 latus.

Datora attīrīšana no putekļiem tikai Ls 5!

Viena no lielākajām problēmām gan personālā datora lietotājiem noteikti ir putekļi, kas uzkrājas datorā un, datora tīrīšana nav veikta ilgu laiku, var parādīties tādas problēmas kā skaļa rūkšana, samazināta datora ātrdarbība un datora komponenšu veiktspēja. Ja dators netiek tīrīts ilgtermiņā, tas var novest pie neatgriezeniskiem bojājumiem. Interneta veikala www.1a.lv servisā datora attīrīšana no putekļiem tiek veikta ātri un kvalitatīvi, atgriežot datoram tā veiktspēju.

Iespējams, ka kādam mājās stāv nevajadzīgs personālais vai portatīvais dators, kas vairs netiek lietots, jo ir iegādāts jaunāks modelis. Ja dators vēl ir lietošanas kārtībā, tad ir diezgan nepraktiski to vienkārši izmest, tāpēc interneta veikals www.1a.lv piedāvā bezmaksas konsultācijas par to, kā uzlabot esošo datortehniku.