MEKLĒ ŽOGA RISINĀJUMU SAVA ĪPAŠUMA NOROBEŽOŠANAI? IENĀC TVORA.LV!

sētas ikvienai mājai tvora.lvIkvienam, kam uz doto brīdi aktuāls ir privātīpašuma iežogošanas jautājums, noteikti būs aktuāls SIA “Tvora” piedāvājums. “SIA “Tvora” ir uzņēmums, kas pircējiem piedāvā kvalitatīvus un dažādu materiālu dārza sētu un koka sētu variantus pēc jebkura klienta individuālajām vēlmēm. Mājaslapā tvora.lv var atrast koka sētas, bloku risinājumus, metāla sētas un citussētu risinājumus, ko uzņēmuma speciālisti sagādās atbilstoši Jūsu teritorijas izmēriem.

Visiem, kam ir plaši privātie dārzi vai lauksaimniecības teritorijas un ir vēlēšanās tos pasargāt no apkārtējiem vai vienkārši gribas uzstādīt žogu vairāk kā dekoratīvu risinājumu, perfekti derēs dārza šogi no SIA “Tvora”. Ņemot vērā to, ka katra pasūtītāja vēlmes ir unikālas, iespējams izvēlēties žogus no dažādiem materiāliem, dažādos izmēros. Izvēlieties to, kas atbilst tieši Jūsu konkrētajām vēlmēm un vajadzībām – metāla, koka, plastmasas un citu materiālu dārza žogi. Jebkuram no variantiem ir savas priekšrocības, bet lielākā no tām ir cena. Tāpat, visi dārza žogi pieejami par saprātīgām un klientiem draudzīgām cenām, kas ir vēl viens iemesls, kādēļ vērts uzticēties SIA “Tvora”.

Ja meklējat kvalitatīvu, bet tajā pat laikā cenas ziņā izdevīgu iežogojumu, viens no labākajiem variantiem ir paneļu žogi. Paneļu žogi ir asociējas ne vien ar zemām izmaksām, bet arī ar kvalitatīvām un izturīgām metāla stiepļu konstrukcijām, tādējādi nezaudējot aizsargfunkciju. Tikmēr metinātie žoga paneļi nodrošina izturību un drošību. Tie ir ļoti izturīgi un tiem nav obligāta īpaša uzraudzība. Ir iespējams uzstādīt arī 3D paneļu žogus, kurus montē no jau gataviem posmiem, tos piestiprinot pie pamata stabiem. Vēl viena būtiska paneļu žogu priekšrocība – paneļu žoga segmenti būs piemērojami ikvienas mājas arhitektūrai un apkārtējai videi.

Ērtai un praktiskai piebrauktuvei vai mājas ieejai visvairāk iederēsies SIA “Tvora” ražotie teritoriju vārti – automātiskie, bīdāmie, divviru. Divviru un bīdāmie vārti ir pilnībā nokomplektēti ar tiem vajadzīgajiem stabiem un montāžas detaļām, bet tie nav vienīgie vārtu varianti. Kompānija piedāvā kvalitatīvus un precīzus vārtu risinājumus atbilstoši katram pasūtījumam. Ļoti svarīgi izvēlēties automātiku, ja tiek pasūtīti automātiskie vārti. Automātisko vārtu variants piemērots tad, kad vārtus nav domāts manuāli atvērt no ārpuses. Tādējādi nevajadzēs iet pa ieejas vārtiņiem un no pagalma puses vērt vaļā iebraucamos vārtus. Visas vārtu vēršanas var viegli piemērot vadoties pēc klienta vajadzībām un lietošanas paradumiem.

Apmeklējot uzņēmuma mājaslapu internetā – www.tvora.lv, Jūs varēsiet gan iepazīties sīkāk ar piedāvātajiem pakalpojumiem, gan piegādes un apmaksas noteikumiem. Turpat pieejama arī kompānijas kontaktinformācija.