Autoskolā Credo.lv iegūstams 95. koda tiesības sertificētiem vadītājiem

autoskolaLai būtu atļauts vadīt automašīnu un būt likumisks ceļu satiksmes dalībnieks, nepieciešama vadītāja apliecība. Autoskolas kursantus apmāca pieredzējuši teorijas pasniedzēji un braukšanas instruktori. Autoskolās var apgūt kā A un B, C un D, un 95.koda kategorijas kursus.
Visapmeklētākā no kategorijām ir B kategorija, kas sniedz izdevību nokārtot autovadītāja apliecību tādu mehānisko transportlīdzekļu vadīšanā, kas nav smagāki par 3,5 tonnām un ar astoņām vietām, neiekļaujot autovadītāja sēdvietu. Uzsākot apmācības, kursanti izies 1. palīdzības kursus, apgūs ceļa satiksmes noteikumus, kā arī uz konkrēto kategoriju attiecīgo teoriju. Pierakstīties autoskolā var jau no 16 gadu vecuma.
Līdztekus ceļa satiksmes noteikumu apguvei jaunais autobraucējs var ieplānot auto vadīšanas apmācību pie Saņemot medicīnisko izziņu, var doties uz Ceļu satiksmes drošības direkciju pēc pagaidu tiesībām, ar kurām jaunais autobraucējs var vadīt automašīnu braukšanas instruktora vai autovadītāja ar vismaz 3 gadu pieredzi autovadīšanā pavadībā.
AUTOSKOLAS 95. KODS SERTIFICĒTIEM VADĪTĀJIEM
ES pieņemtās regulas paredz norobežot neprofesionālos un profesionālos autovadītājus. Tā nosaka profesionālās kategorijas nokārtošanu vadītājiem, kuri ir ES reģistrēto koncernu darbinieki un kuri veic komerciālos pārvadājumus ar D1, C1 u.c. kategorijas transportlīdzekļiem.
Veiksmīgi nokārtojot autoskolas eksāmenus, veiksmīgi jānoliek valsts pārbaudījums teorijā un auto vadīšanā.
teorijas pārbaudījums ceļu satiksmes noteikumos. Atbildes jāsniedz uz 35 jautājumiem 30 minūšu laikā, iesniedzot ne vairāk kā 3 neprecizitātes.
Otrajā daļā ir 45 jautājumi, uz kuriem jāatbild 60 minūšu teorijas pārbaudījums profesionālajā jomā. Ja “mācībnieks”  iegūs ne vairāk kā piecas nepareizas atbildes, tad pārbaudījums būs nokārtots. Pēc sekmīgas valsts pārbaudījuma teorijas nokārtošanas, CSDD norīko uz praktisko braukšanas eksāmenu.
PRAKTISKĀS BRAUKŠANAS NODARBĪBAS UN TEORIJAS VALSTS EKSĀMENS CSDD
Kad visi autoskolas eksāmeni ir paveikti un ceļu satiksmē izbraukts kaut vai noteiktais mazākais stundu daudzums ar braukšanas instruktoru, jaunais autobraucējs var iet uz Ceļu satiksmes drošības direkciju un nokārtot noslēguma pārbaudījumus. Pirmais ir mācību teorijas eksāmens, kurā ir kategorijai attiecīgi jautājumi. Otra eksāmena daļa ir braukšanas eksāmens eksaminatora pavadībā.
CSDD teorētiskais un braukšanas iemaņu pārbaudījums ir beidzamais posms, kuru, sekmīgi noliekot, jaunais autobraucējs var nokārtot visus nepieciešamos dokumentus tiesību izņemšanai.